Po nových prehrávačoch prichádza výrobca Pioneer DJ s ďalšou novinkou. Tentoraz sa zamerali na mixpult a ich novým dielom je battle mixpult DJM-S11. Ako už ste zvyknutí u iných modelov, v Pioneer DJ nenechali nič na náhodu a urobili všetko pre to, aby sa DJ pri mixovaní cítil ešte komfortnejšie a samotný performance šiel ešte intuitívnejšie než predtým.

Tento nový profesionálny dvojkanálový battle mixpult prináša vylepšenia rôznych prvkov oproti jeho predchodcovi, DJM-S9, a ponúka celý rad úplne nových funkcií, vďaka ktorým budete môcť mixovať so Serato DJ Pro alebo rekordbox.

Či už scratchujete, alebo robíte mashupy, každá sekunda k dobru je na nezaplateni a preto sa Pioneer DJ zameral na to, aby ste mohli čo najviac času venovať svojmu performance. Toto dosiahnete aj vďaka 4,3 palcovej dotykovej obrazovke, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie o tom, čo práve robíte.
Pomocou dotykov viete odvládať Touch FX a pomocou funkcie Touch MIDI viete dokonca ovládať funkcie vo vašom DJ software. To znamená, že sa môžete plne sústrediť na mixovanie a nespúšťať zrak z mixu.

Vďaka DECK 3/4 Control môžete pomocou DJM-S11 mixovať až 4 stopy naraz. Ak používate Serato DJ Pro s funciou Deck Move môžete presúvať skladby medzi jednotlivými kanálmi bez toho, aby predstala hrať hudba. Nemenej užitočnou je aj využívanie Ducal Deck, kedy viete na ovládanie dvoch deckov použiť jeden fader, knob, alebo ovládať vinyl. To znamená, že viete schratchovať s dvomi stopami naraz, pridať efekty alebo upraviť ich hlasitosť súčasne.

A aby sme nezabudli na to najdôležitejšie.  Táto hračka bude stáť presne 1999€.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *