Pioneer DJ predstavil slúchadlá HDJ-CUE1 ideálne rovnako pre začínajúcich, ako pre pokročilých DJov. Model HDJ-CUE1  má profesionálny vzhľad, bohatý zvuk, skladaciu konštrukciu a je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Toto všetko za veľmi priaznivú cenu.

Vďaka rovnakým driverom použitým pri HDJ-X5 sú slúchadlá špeciálne vyladené tak, aby čo najviac využívali nízke basové frekvencie. Vynikajúca kvalita zvuku aj v ostatných pásmach je nevyhnutná na to, aby ste počuli všetky podrobnosti v hudbe, čo vám umožní rozhodnúť sa, či je skladba dobrá na to, aby ste ju v tej chvíli mixovali.

Či už mixujete, alebo iba relaxujete počúvaním hudby, zažívate špičkový komfort a pohodlie, ktoré je rozhodujúce pre dlhodobé používanie slúchadiel. Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby dokonale sadli na uši a tiež neprekážali zavesené na krku v prípade, že práve mixujete.

Slúchadlá sú konštruované tak, aby vydržali tvrdé nárazy a pády, ktoré sú pri DJingu úplne bežné. Konštrukcia prešla náročným testom trvanlivosti, takže si môžete byť istí, že zvládnu aj to najtvrdšie zaobchádzanie.

Slúchadlá HDJ-CUE1 sa vyrábajú v klasickej káblovej ale aj veľmi populárnom bluetooth prevedení. Ich cena bude 69€ pri káblovej a 99€ pri bluetooth verzii.

Ku slúchadlám, ktoré bežne dostanete v čiernej, červenej a bielej farbe je možné dokúpiť 5 farebných variant náušníkov a káblov.

Zdroj: Pioneer DJ

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *