Dlho očakávané slúchadlá z radu CLUB prichádzajú na trh a prinášajú obrovské množstvo technických
vymožeností. Slúchadlá série JBL CLUB vyšli v troch verziách a to CLUB 700BT, CLUB 950NC a najvyšší model CLUB ONE. Dokonalý zvuk a perfektný dizajn kombinované s vysokou spoľahlivosťou a množstvom prispôsobení sú hlavné pozitíva, ktorými sa nové slúchadlá pýšia, avšak ukrývajú aj veľa vlastností, ktoré z nich robia naozaj výnimočné kúsky.

JBL dokáže svojimi TOP modelmi ohromiť vždy na prvý pohľad a rovnako je tomu aj pri tejto sérii. Samotné balenie pôsobí veľmi luxusne a dáva poznať, že držíte v rukách naozaj výnimočný produkt. Prepracované puzdro, ktoré vyberiete z krabice hovorí, že slúchadlá budú vždy v absolútnom bezpečí. Samotný zips púzdra je pod ochranným lemom, čiže sa predpokladá, že bude odolné aj voči vode. Určite však ochráni pred prachom a častým nešetrným zaobchádzaním.
Rovnako zaujme aj množstvo príslušenstva, ktoré je pri všetkých modeloch veľmi podobné. V balení nájdete okrem samotných slúchadiel aj USB-C kábel na nabíjanie, prídavný kábel s remote & mikrofónom USB, puzdro a Google sprievodcu rýchlym štartom.
Všetky 3 modely slúchadiel pôsobia ihneď po vybratí z puzdra veľmi odolne a pevne, čo hovorí o slúchadlách, že toho vydržia naozaj veľa a rovnaký pocit máte aj pri priložených kábloch, ktoré zrejme budú bez problémov slúžiť aj niekoľko rokov bez akéhokoľvek poškodenia.
Skladacia konštrukcia pôsobí skutočne prakticky a ihneď po nasadení na uši cítite, že JBL urobilo všetko pre vaše pohodlie. Náušníky na mušliach sú akurát tak veľké, že sa vám schová do nich celé ucho. Aj preto necítiť žiadny tlak na uši. Tento pocit umocníte okamžite po spustení prvej nahrávky, kedy zistíte čím sú tieto slúchadlá naozaj výnimočné.

Slúchadlá sú navrhnuté DJmi pre veľmi široké spektrum poslucháčov, ktorí si potrpia na skutočne kvalitný zvuk či už sa nachádzate v štúdiu, doma, za mixpultom, alebo v dopravnom prostriedku. Všetky 3 modely vás prekvapia fantastickými basmi, sýtymi stredmi a detailnými výškami, avšak obrovskú pozornosť upútajú funkcie slúchadiel, medzi ktorými nájdete funkcie Ambient Aware a TalkThru, s ktorými máte všetko pod kontrolou. Zostanete v bezpečí v meste a pokračujete v rozhovore bez toho, aby ste zložili slúchadlá.
Najvyšší model JBL CLUB ONE je vybavený funkciou skutočného adaptívneho potlačenia hluku, ktorá reaguje na vaše okolie a jeho zmeny v reálnom čase a prispôsobuje sa vám kompenzáciou úniku zvuku spôsobeného faktormi ako sú vlasy, okuliare a pohyb hlavy. Za zmienku stojí aj funkcia SilentNow umožňujúca ponechať skutočné adaptívne potlačenie hluku zapnuté bez aktivácie Bluetooth hudby, takže budete môcť zostať naladení.
Vďaka technológii duálneho mikrofónu odstraňujú okolitý hluk, keď práve telefonujete, takže môžete telefonovať skutočne kdekoľvek. Prostredníctvom aplikácie My JBL Headphones si zvoľte The Google Assistant alebo Amazon Alexa a váš hlasový asistent zvládne všetky z vyššie uvedených úloh a ešte ďalšie. Pomocou aplikácie môžete ovládať aj vyššie uvedené vlastnosti ako ANC, Ambient Aware a TalkThru, alebo zapnúť funkciu automatického vypínania slúchadiel, keď sa nič neprehráva.
Slúchadlá sú opatrené Bluetooth vo verzii 5.0, čo znamená, že okrem kvalitnejšieho prenosu signálu disponuje aj šetrnejším režimom pri používaní. Pri klasickom využívaní bezdrôtového pripojenia vydržia všetky 3 modely fantastických 45 až 50 hodín. Výdrž sa znižuje pri využívaní doplnkových funkcií Noise Cancelling, Ambient Aware a iných, avšak aj napriek tomu si budete môcť užívať svoju obľúbenú hudbu dlho bez dobíjania.
Všetky 3 modely pôsobia nielen na prvý pohľad veľmi univerzálne a využijete ich skutočne v akejkoľvek situácii. Je už na Vás, ktorý model si vyberiete. So zvyšujúcou cenou sa zvyšuje aj množstvo funkcií a ponúkaných služieb s niektorými vychytávkami, ktoré náročnejší používatelia určite ocenia.

Základný model začína na cene 159€, čo je podľa našich skúseností a porovnaniami s inými modelmi veľmi primeraná cena nielen vďaka funkciám a konštrukcii slúchadiel, ale aj vďaka veľkému množstvu príslušenstva.
Nová modelová rada JBL CLUB dopadla na výbornú a nám ostáva iba dodať, že je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí sa nechajú radi vtiahnuť do bohatého zvuku s obrovskými možnosťami nastavení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *