Pozdvihnite svoju kariéru na vyššiu úroveň s DJ-kontrolerom XDJ-RR all-in-one pre Rekordbox. Toto dvojkanálové riešenie zdedílo dizajnové vlastnosti a základné vlastnosti vlajkovej lode Pioneer DJ série NXS2 a zabalilo ho do jedného ľahkého prenosného zariadenia. Výsledkom je, že XDJ-RR vám pomôže zoznámiť sa s klubovými prehrávačmi a mixpultom pri prechode z hobby DJingu doma rovno do najlepších klubov.
Aktivujte pribalený licenčný kľúč Rekordbox DJ, aby ste mohli experimentovať s rôznymi spôsobmi mixovania a objavovať to, čo vám sadne najlepšie. Môžete hrať hudbou uloženou na USB, alebo využívať performance cez prenosný počítač – voľba je čisto na vás. Farebná obrazovka s rozmermi 7 palcov vám umožní sledovať sekvencie v tracku a využívať Beat FX a Sound Color FX.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Vyberte si svoju cestu
Model XDJ-RR vám umožňuje vybrať si, akým spôsobom chcete mixovať. Môžete pripojiť USB a prehrávať skladby priamo cez Rekordbox v zariadení, ale rovnako môžete pracovať aj s počítačom a s knižnicou uloženou v ňom jednoduchým pripojením PC / Mac cez USB kábel.

Veľká farebná obrazovka
Sledujte, čo sa deje na oboch deckoch súčasne prostredníctvom 7-palcovej farebnej obrazovky. Sledujte BPM, priebeh tracku a ďalšie informácie, ktoré sú dôležité pri mixovaní.

Výkonné pady
Vyšperkujte svoj DJ performance pomocou špeciálnych padov vďaka funkciám Hot Cue, Beat Loop, Slip Loop alebo Beat Jump.

Plnohodnotný mixpult
Užívajte si jemné mixy pomocou EQ a kanálových faderov, ktoré majú rovnaké krivky ako v profesionálnom mixpulte DJM-900NXS2. Môžete tiež využívať obľúbené efekty Beat FX – Echo, Reverb a Flanger – a Sound Color FX – Filter, Noise, Dub Echo a Pitch.

Rekordbox DJ
XDJ-RR je dodávaný s profesionálnou aplikáciou Rekordbox DJ, takže môžete jednoducho aktivovať licenčný kľúč a začať okamžite mixovať.

Cena XDJ-RR bude 1149€.

Už teraz si ho môžete predobjednať so zľavou 5%. Stačí, keď do poznámky pri objednávky napíšete XDJ-RR.

Ku konzole teraz Pioneer DJ predstavil aj nové puzdro DJC-RR BAG, ktoré môžete objednať za 119€ po kliknutí na obrázok nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *