Zvýšte svoju kreativitu pomocou 4-kanálového DJ kontroleru DDJ-SX3 pre Serato DJ Pro. Rozšírením funkcií predchodcu DDJ-SX2 je DDJ-SX3 inovovaný vďaka pokročilým profesionálnym funkiám.
DDJ-SX3 podporuje pripojenie až 3 mikrofónov, čo umožňuje spoluprácu s MC, rappermi alebo spevákmi zapojením troch rôznych mikrofónov naraz cez 3 Mic vstupy, v ktorých môžete ovládať EQ a FX na každý z nich. Pripojte 2 počítače súčasne, aby ste mohli ľahko hrať back2back set a využite naplno Serato DJ Pro, Pitch ‘n Time DJ a Serato Flip Expansion Pack, ktoré sú dodané spolu s kontrolerom na stiahnutie zdarma.

EŠTE LEPŠIE VOKÁLY
Či už hráte s MC, spevákmi alebo hudobníkmi s live nástrojmi, môžu 3 ľudia súčasne zabaviť dav prostredníctvom vstupov 3 Mic. Zaistite krištáľovo čistý vokál s 3-pásmovým ekvalizérom, filtrom s nízkou rezonanciou, kompresorom a ovládaním reverbu na každom z nich. Vylepšite spev so Sound Color FX a Serato DJ Pro FX.

DUAL USB PORTY
Pripojte 2 počítače naraz na bezproblémové back2back performance, alebo ako backup počítač v prípade, že by vám váš hlavný laptop zamrzol.

PROFESIONÁLNE ROZHRANIE
Vďaka usporiadaniu, zdedenému z vlajkových lodí sa budete cítiť aj s DDJ-SX3 ako keby ste už na tejto konzole hrali roky. Obsahuje 4 vstupy, pripojenie k CDJ a gramofónom.
Pripojte rôzne reproduktory cez XLR a RCA Master Out a TRS konektor pre odposluch.

PERFORMANCE PADY
Použite veľké viacfarebné výkonné pady na okamžité spustenie 11 funkcií Serato DJ Pro. Sledujte ich farby a osvetlenie, aby sa zobrazil zvolený režim padu a stav prehrávania.

JOGY S NÍZKOU LATENCIOU
Pioneer DJ znížil latenciu jogov na úplné minimum. Sú optimalizované pre dokonalé scratchovanie a pohodlné mixovanie bez akéhokoľvek oneskorenia.

SOFTWARE ZDARMA
Pitch ‘n Time DJ a Serato Flip Expansion Pack sú zahrnuté pri kúpe DDJ-SX3 a dostanete ich zdarma na stiahnutie.

Cena  DDJ-SX3 bude 1099€

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *