Zábava nikdy nekončíí s Party Mix Pro! Teraz môžete byť superstar DJ a hrať doma, na dvore, na pláži alebo pri grilovaní na slnku. Party Mix Pro je dokonalý party systém so  svetlami, ktoré sa pohybujú presne podľa hudby.

Party Mix Pro je všetko v jednom  pre prehrávanie vašej obľúbenej hudby s výkonným reproduktorom, synchronizovanými svetlami a skvelým DJ ovládaním. Okamžite pripojte svoje obľúbené zariadenie (iPhone, iPad, iPod touch alebo prenosný počítač) a nainštalujte priložený softvér na spustenie párty! Prehrávajte svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek s dlhotrvajúcou dobíjateľnou batériou.

Bluetooth a pripojenia
Pripojte akékoľvek zariadenie cez rozhranie Bluetooth do Party Mix Pro alebo pripojte k pomocnému konektoru s rozmermi 1/8 “(3,5 mm), aby ste ľahko prehrávali svoju hudbu. K dispozícii je aj pohodlný port USB na nabíjanie vašich zariadení.

Buďte Superstar DJ!

Budete milovať všetky DJ funkcie, ktoré prichádzajú s Party Mix Pro. Okrem reproduktora máte úplnú kontrolu nad hudbou s dvomi deckmi a crossfaderom, pomocou ktorých môžete mixovať hudbu.

Jednoduché ovládanie
Ovládajte svoj EQ s výškami, basmi, aby ste ovládali dokonalý zvuk. Všetky funkcie sú priamo na dosah ruky. Party Mix Pro je konzola na okamžité použitie a má všetky vlastnosti, ktoré vám pomôžu udržať krok s vašimi schopnosťami v oblasti DJingu.

Dokonalé osvetlenie
Vstavané svetlá sa synchronizujú s vašou hudbou. Party Mix Pro osvetľuje vaše prostredie a pridáva  atmosféru do akéhokoľvek priestoru.

Aplikácia je v cene
Party Mix Pro prichádza s programom Virtual DJ LE pre prehrávanie hudby z vášho notebooku. Môžete ho tiež pripojiť k zariadeniam so systémom iOS pomocou programu DJ Player Pro.

Paty Mix Pro bude dostupný v lete 2018 a môžete si ho predobjednať TU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *