Každý rok prichádzajú výrobcovia s novými nápadmi a vylepšeniami, a my v Techhouse sme každý rok v očakávaní toho, čo to bude v roku 2018. 

Denon DJ konečne uvedie svoj dlho odkladaný gramofón, na ktorý čakáme už skoro rok. Gramec by mal byť plnohodnotnou konkurenciou aktuálnych modelov od Technics a Pioneer. Už sa nevieme dočkať, kedy si ho odskúšame.

Čakáme, či sa náhodou neobajví aj menší player a mixpult Prime. Nový player a mixpult získal v roku 2017 skvelé ohlasy, avšak nie každý DJ nájde rozpočet na vlajkovú loď od Denon. Po vzore Pioneer DJ sa možno Denon uberie rovnakým smerom a príde s 2-kanálovým pultom.

Pioneer DJ je na ťahu. Nový player sa už možno formuje a pripravuje. Bude to CDJ-2000 MK3, alebo nejaké nové čislo, CDJ-3000? Necháme sa prekvapiť.

Myslíme si, že ešte majú v rukáve minimálne jeden produkt na produkciu a určite sa pokúsia maximalizovať aj svoj software Rekorbox – možno to bude niečo pre battle DJs v podobe DJM-R9. Otázkou ostáva aj upgrade konzol a možno sa už konečne dočkáme 4-kanálovej standalone konzoly Pioneer DJ.

Traktor 3.0 – tu sa šepká, že začiatok roka by mohol byť v znamení nového Traktora. Povedzme si otovorene, nové konzoly sú potrebné ako soľ a software sa tiež už dlho nejak zásadne neupgradoval. Myslíme si, že tento nový Traktor bude poriadna šupa – majú čo doháňať, takže noviniek a vylepšení bude asi veľa.

Urbaners konečne uvedie nástupcu obľúbeného modelu ZINKEN. Ostala po ňom totoiž veľká diera na trhu DJ slúchadiel a nástupca mal prísť hneď. Zjavne ho ešte zdokonalujú podľa slov výrobcu bol vyvíjaný priamo s DJmi. 

Existuje možnosť, že sa ani jedna z našich predpovedí nesplní, avšak jedno je isté: rok 2018 prinesie veľa novej DJ techniky a my budeme prví, kto vás o tom bude informovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *