Slúchadlá AKG N40 vás očaria už pri prvom otvorení balenia až do momentu, kedy si ich dáte prvý krát do uší. Potom už budete chcieť tento okamih čo najčastejšia opakovať.

Samotné balenie pôsobí na prvý pohľad veľmi luxusne a odhaľuje množstvo príslušenstva, ktoré pri kúpe slúchadiel AKG N40 získate.

Vypracovanie slúchadiel je veľmi elegantné, ale zároveň pôsobí moderne a štýlovo. Dizajnovo teda plnia tú najdôležitejšiu funkciu, a tá je, že si ich jednoducho zamilujete.

Významnou vlastnosťou slúchadiel je ich pohodlné nosenie vďaka háčikom, ktoré zabezpečujú, že držia pevne v uchu za akýchkoľvek podmienok.

Najdôležitejšou vlastnosťou slúchadiel ale nie je ich dizajn, balenie a ani zážitok z pohodlného nosenia. Ich najsilnejšou zbraňou je dokonalý zvuk, ktorý vás pri počúvaní akustickej nahrávky vtiahne do stredu koncertnej sály a podobne sa pri počúvaní elektronickej hudby okamžite ocitnete na tej najlepšej party.

Pre dokonalé využitie potenciálu slúchadiel sa v balení nachádzajú akustické filtre, vďaka ktorým si meníte charakter zvuku presne podľa vašich predstáv. Rovnako viete kedykoľvek využiť aj náhradné náušníky, ako aj adaptér do lietadla alebo čistiacu sadu na ich údržbu. Celé príslušenstvo má svoje pevné miesto v elegantnom puzdre, ktoré môžete nosiť stále so sebou.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *