Bose predstavuje svoj doposiaľ najlepší Bluetooth reproduktor – nový SoundLink Revolve a Soundlink Revolve+. Vďaka skutočnému 360 stupňovému vyžarovaniu a úplne novému poňatiu akustiky ponúka nepochopiteľne hlboký bass a zvuk, z ktorého vám spadne čeľusť. To všetko v elegentnom hliníkovom tele.

Výrobca hľadal pri výrobe modelu Revolve niečo unikátne, čo bude mať zásadne iný zvuk a preto sa rozhodol úplne zmeniť koncept výroby. Bose tak vytvorili model, ktorý si nezameníte so žiadnym iným, a ponúka zvuk, aký ste ešte nikdy predtým nepočuli.

Oba nové modely SoundLink Revolve sú ideálne na použitie kdekoľvek vonku. Sú vybavené IPX4 ochranou pre spoľahlivú odolnosť pred dažďom, alebo obliatiu. Súčasne je reproduktor dostatočne odolný pred nešetrným zaobchádzaním, nárazmi a vibráciami. Závit na spodnej strane reproduktoru ponúka možnosť uchytenia na statív a použitie v otvorenom priestore záhradnej party.

Revolve je 15cm vysoký a jeho priemer je ľahko cez 8cm. Hmotnosť je približne 700g a ponúka 12 hodín hudby na jedno nabitie. Revolve+ je o niečo väčší a vydrží na jedno nabitie až 16 hodín. Oba modely ponúkajú párovanie pomocou NFC, hlasovú navigáciu stavu a plne intuitívne ovládanie. Pomocou vstavaného mikrofónu je možné reproduktor použiť ako handsfree, alebo cez neho zadávať príkazy Siri.

Aplikácie Bose Connect, ktorá je dostupná na voľné stiahnutie ponúka možnosť párovania dvoch reproduktorov SoundLink a to už od verzie SoundLink Colour II.

Reproduktory Bose SoundLink sú vo všeobecnosti vnímané ako štandard pre mobilné použitie. SoundLink nevratne zmenil vnímanie užívateľov v tejto kategórii výrobkov a s novým modelom Revolve posúva hranicu kvality ešte omnoho ďalej. SoundLink Revolve bude dostupný od polovici mája v striebornej a čiernej farbe a ich cena sa bude pohybovať pri Revolve 231€ a pri Revolve+  to bude 332€.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *