Infolinka (Po-Pi 10:00-18:00) : 02 210 210 20

Profesionálna technika pre DJs, producentov a hudobníkov

Vyhľadávanie produktov
 
Produkty
 
Prihlásenie
 
Navigácia

JBL Xtreme Black

Kód: P10041

Výkonný, vodeodolný, prenosný bluetooth reproduktor s obrovskou výdržou batérie a veľkým výkonom.

Skladom
U vás do 24 hodín
259,00 € s DPH
Odporúčaná cena: 279 €

 • Vyrába: JBL

  JBL má za dobu svojho pôsobenia na trhu obrovské množstvo nazhromaždených skúseností na poli vývoja a výroby reproduktorových sústav pre divadlá, arény, štadióny a open-air festivaly. Vďaka poctivej implementácii exkluzívnych technológií a patentov sú JBL reproduktory schopné previesť ďaleko viac energie zosilňovača na akustický výkon tam, kde ostatný výrobcovia plytvajú drahým výkonom zosilňovača, ktorý čiastočne len zahrieva reproduktory a tak im škodí a výrazne znižuje i ich životnosť.

  JBL reproduktory sú na celom svete povestné svojou vysokou maximálnou zaťažiteľnosťou, kedy využijú všetku silu zosilňovača na hudobný výkon bez známok preťaženia. Úplne prvý zvukový systém pre kino bol vyvinutý a nainštalovaný v roku 1928 samotným pánom Jamesom Bullough Lansingom (J.B.L.). Takmer po 60-tich rokoch, v roku 1984 vybrala Akadémia filmového umenia a vedy (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) v Hollywoode zvukový systém JBL pre svoje prestížne kino Samuel Goldwyn Theater. Dnes musí najlepší zvukový systém pre kinosálu umožňovať priemernú úroveň hladiny zvuku 85 dB a v dramatických špičkách až 105 dB bez akéhokoľvek kompromisu strácajúceho sa dialógu, hudby na pozadí alebo nízkych kmitočtov.

   

  Väčšina výrobcov reproduktorových sústav používa klasické meniče, ktoré získava od externých dodávateľov, ktorých produkty je možné objednať kdekoľvek. V JBL je každý menič vyrábaný "pod vlastnou strechou", priamo pre konkrétnu sériu reproduktorov, pre ktorú bol vyvinutý. Výsledkom je množstvo jedinečných reproduktorových sústav, z nich každá obsahuje originálne meniče optimalizované priamo pre špecifický účel danej reprosústavy.

   

  JBL už 70 rokov navrhuje reproduktory pre použitie v priestoroch každého predstaviteľného rozmeru, od malých televíznych prenosových vozov až po najväčšie svetové hudobné open-air udalosti, preto vie ako citlivo je treba pristupovať k šíreniu jednotlivých frekvenčných pásiem zvuku, aby v zóne vyžarovania i mimo nej mohli ľudia počuť čo najkvalitnejší zvuk.


  Všetky produkty výrobcu

JBL Xtreme je neprekonateľný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje ohromujúci, výkonný stereo zvuk začlenením štyroch aktívnych prevodníkov a dvoch viditeľných JBL basových meničov. Použitím masívnej dobíjateľnej 10,000 mAh Li-ion batérie, ktorá podporuje až 15 hodín prehrávania a duálnych USB nabíjacích výstupov, tento reproduktor jednoducho zachová vašu hudbu a vaše zariadenia v činnosti tak dlho, ako to len budete potrebovať. Môžete veriť tomu, že JBL Xtreme prinesie vzrušenie všade tam, kde ho budete potrebovať – či už je to doma alebo vonku, na večierku pri bazéne alebo pri grilovaní na terase – s jeho textilným dizajnom odolným voči pofŕkaniu, ktorý je k dispozícii v čiernom, modrom alebo červenom prevedení. Zariadenie je taktiež vybavené reproduktorom potláčajúcim šum a ozveny, pre uskutočnenie čistých konferenčných hovorov a možnosťou pripojenia JBL Connect, ktorá dokáže bezdrôtovo spojiť viacero JBL Connect vybavených reproduktorov dohromady, na posilnenie zážitku z počúvania.

 

Funkcie

 • Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
 • Vysoko kapacitná 10,000 mAH dobíjateľnábatéria
 • Mikrofón s reproduktorom
 • Odolnosť voči pofŕkaniu vodou
 • Pripojenie prostredníctvom JBL Connect
 • Použité štýlové materiály
 • JBL basový menič

Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
     Bezdrôtovo pripojte až 3 smartfóny alebo tablety k reproduktoru a prepínajte prehrávanie úžasného, výkonného stereo zvuku.

Vysoko kapacitná 10,000 mAH dobíjateľná batéria
     Vstavaná dobíjateľná Li-ion batéria podporuje až 15 hodín prehrávania a nabíja zariadenia prostredníctvom dvoch USB portov.

Mikrofón s reproduktorom
     Uskutočnite hovory pomocou vášho reproduktora dotykom jedného tlačidla − kryštálovo čisté vďaka reproduktoru potláčajúceho šum a ozveny.

Odolnosť voči pofŕkaniu vodou
     Odolnosť voči pofŕkaniu znamená, že si viac nemusíte robiť starosti s dažďom alebo obliatím, dokonca môžete tento reproduktor čistiť pod tečúcou vodou z vodovodu. Len ho neponárajte.

Pripojenie prostredníctvom JBL Connect
     Vytvorte si svoj vlastný ekosystém pripojením viacerých reproduktorov vybavených technológiou JBL Connect dohromady, na posilnenie zážitku z počúvania.

Použité štýlové materiály
     Odolný štrukturovaný materiál a robustný gumový kryt , umožňuje vášmu reproduktoru zvládnuť všetky vaše dobrodružstvá.

JBL basový menič
     Počujete basy, cítite basy, vidíte basy. Duálne externé pasívne meniče ukazujú to, ako veľmi výkonné vaše reproduktory sú.

Varianty produktu

JBL Xtreme Blue
Modrá farba
259,00 € s DPH
JBL Xtreme Red
Červená farba
259,00 € s DPH
JBL Xtreme Squad
Čierna verzia
259,00 € s DPH

Kategórie

Tento produkt je zaradený do nasledujúcich kategórií:

Bluetooth® verzia: 4.1
Podpora: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Prevodník: Woofer 2 x 63 mm
Tweeter: 2 x 35 mm
Menovitý výkon: 2 x 20 W Bi-amp (režimnapájania zo siete)
Frekvenčná odozva: 70 Hz – 20 kHz
Odstup signálu od šumu: >80 dB
Typ batérie: Lítium-iónovo polymérová (7.4 V, 10.000 mAh)
Čas nabíjania batérie: 3.5 hodiny
Čas prehrávania hudby: až 15 hodín (menísa podľa úrovne hlasitosti a audio obsahu)
Jeden USB výstup nabíjania: 1 x 2 A
Duálny USB výstup nabíjania: 2 x 1 A
Výkon Bluetooth® vysielača: 0-4 dBm
Frekvenčný rozsah Bluetooth® vysielača: 2.402 – 2.480 GHz
Modulácia Bluetooth® vysielača: GFSK, /4 DQPSK, 8DPSK
Rozmery (V x Š x H): 126 x 283 x 122 mm
Hmotnosť: 2112 g

 

Obsah balenia:
1x JBL Xtreme
1x Sieťový adaptér
1x Remienok
1x Sprievodca rýchlym štartom
1x Bezpečnostný hárok
1x Záručný list

See video


Ďalšie produkty z rovnakej kategórie