Infolinka (Po-Pi 10:00-18:00) : 02 210 210 20

Profesionálna technika pre DJs, producentov a hudobníkov

Vyhľadávanie produktov
 
Produkty
 
Prihlásenie
 
Navigácia

Native Instruments Maschine Studio (White)

 
 
 
Kód: P10311

MASCHINE STUDIO je kompletné riešenie pre vytváranie kreatívnych beatov. Je to Groove production štúdio - softvér aj hardvér v jednom. Obsahuje komplexnú hudobnú knižnicu , disponuje intuitívnym ovládaním.

Skladom
U vás do 24 hodín
760,00 € s DPH
Odporúčaná cena: 999 €

 • Vyrába: Native Instruments

  Native Instruments je svetovým lídrom vo vývoji softvéru a hardvéru pre počítačovú hudobnú produkciu. Ponúka profesionálne riešenia pre všetky hudobné štýly už od roku 1996. Native Instruments otvorilo svetu dvere do real-time zvukovej syntézy na bežných počítačoch.


  Všetky produkty výrobcu

 

MASCHINE STUDIO je kompletný mobilný systém s  podsvietenými viacfarebnými padmi od firmy od Native Instruments, ktorý slúži pre vytváranie beatov, groov-ov, rytmických slučiek a bicích plôch. Tento kompletný systém je kombináciou softvéru a harvéru čo znamená, že Vám stačí iba toto zariadenie dokonca bez nutnosti ho pripájať k počítaču. Celý proces groove podukcie je takmer tak ľahký ako v časoch analogových bicích. Maschine Studio je niečo ako jednoduchý jam box, ktorý môžete používať na vytváranie beatov aj sekvenčným sposôbom a tým tvoriť rýchlejšie a jednoduhšie.

 

 

Dva revolučné farebné displeje s vysokým rozlíšením vám umožňujú sledovať a upravovať všetky dôležité parametre ako napríklad bicie šablóny, krivky automatizácii, zvukový priebeh a ďaľšie. Konzola obsahuje novú a výkonnú časť, ktorá slúži pre mixovanie. Vďaka tomu môžete pracovať oveľa rýchlejšie a zároveň máte fyzický kontakt s médiom.


Vlastnosti:

 • Farebne podsvietené  pady s dynamikou (citlivé na tlak)
 • Centrálne ovládacie jog koliesko pre  presné strihanie, čistenie, prezeranie, úupravu a ďalšie
 • 2 veľké  farebné displeje s vysoký rozlíšením zobrazujú krivky, vzory, scény, indikátor úrovne, kanálový mix a oveľa viac 8 GB knižnica vzoriek obsahujúca všetky typy zvukov vrátanie slučiek, nástrojov, krtákych vzoriek, bicie sady atď.
 • Všetky zvukové vzorky sú ľahko dostupné cez prehliadač s vyhľadávaním na báze značiek (tagov)
 • Meranie úrovne a mixovanie je dostupné priamo na konzole  (sidechain, pre-listening bus, aux sends, effect insert, unlimited groups)
 • Klasický Groovebox ponúkajúci 16 úrovní dynamiky a funkcie: swing, pad Link, note repeat, step sequencer a MPC 60 vintage emuláciu
 • Obsahuje  multi-mode bicie syntetizátory ktoré umožňujú vytvoriť perfektne vyladené akustické a elektronické zvuky (bicie) Možnosť rýchlo vytvoriť rytmus, melódiu alebo harmóniu vďaka funkciám ako sampling, slicing, time stretch, sound shaping 24 vysoko kvalitných štúdiových a kreatívnych efektov ako napr:   filter, EQ, delay, reverb a kompresor Ultra rýchly workflow pre maximálnu hudobné tvorivosť 
 • Bezproblémová integrácia s balíkom zvukov a nástrojov -  Komplete 9
 • Funguje ako VST ®, Audio Units ™ alebo AAX ®  plug-in 
 • Dostupné sú dve farebné verzie konzoly - čierna a ľadovo biela 

Varianty produktu


Kategórie

Tento produkt je zaradený do nasledujúcich kategórií:


Príslušenstvo

Ďalšie produkty z rovnakej kategórie