Infolinka (Po-Pi 10:00-18:00) : 02 210 210 20

Profesionálna technika pre DJs, producentov a hudobníkov

Vyhľadávanie produktov
 
Produkty
 
Prihlásenie
 
Navigácia

AKG Y50 Teal

Kód: P12183

AKG slúchadlá na uši so zdokonaleným basovým zvukom, moderným štýlom, pohodlným nosením a praktickým vstavaným diaľkovým ovládačom a mikrofónom.

Skladom
U vás do 24 hodín
79,90 € s DPH
Odporúčaná cena: 99 €


Objavte charakteristický zvuk AKG kvality v štýlových, pohodlných slúchadlách na uši predurčenými na to, aby šli s vami kamkoľvek.
     Existuje veľa dobrých slúchadiel, ale len niekoľko z nich má poverenia pre kvalitu zvuku, z akej sa teší AKG – s viac ako 65 rokmi Grammy® uznávaného úspechu a s rešpektom hudobníkov na celom svete. Ich počúvanie je len súčasťou kúzla AKG – keďže AKG Y50 predstavujú nový druh výnimočných slúchadiel na uši pre ľudí, ktorí si vyžadujú viac: viac kvality, viac pohodlia, viac flexibility. Ich podnetný výkon je v súlade s výrazným štýlom a ľahkým, pohodlným nosením, ktoré redefinuje túto kategóriu. Nasaďte si ich. Pocítite váš únik do luxusu bohatého zvuku so zvýraznenými basmi. Hands-free ovládacie prvky umiestnené práve tak, aby umožnili ich jednoduché použitie, či už ste pripojení k vášmu smartfónu alebo inému zariadeniu podľa vašej voľby.

     Ich uzavretý dizajn eliminuje akékoľvek iné zvuky s výnimkou tých, ktoré chcete počúvať a poskytuje príjemné, pohodlné nosenie, aké nenájdete pri mnohých iných slúchadlách. Vyberte si vzhľad a farbu, ktorá doplní váš osobný rukopis – zatiaľ čo sa stanete katalyzátorom pre kvalitu a chuť.

 

HLAVNÉ FUNKCIE 

  • AKG charakteristický zvuk s rozšíreným basovým prevedením
  • Slúchadlá na uši s uzavretým dizajnom náušníkov pre potlačenie okolitého hluku
  • Dlhotrvajúce, pohodlné nosenie s pevným, ľahkým dizajnom
  • Odpojiteľný 1.2 m kábel so vstavaným diaľkovým ovládačom a mikrofónom s jedným tlačidlom pre kompletnú dostupnosť bez potreby použitia rúk
  • 3D-Axis sklápací mechanizmus a puzdro pre jednoduchú prepravu a uloženie
  • 4 štýlové farebné prevedenia s dôrazom na šikovný, vkusný dizajn a označenie AKG

PREHĽAD FUNKCIÍ 
AKG charakteristický zvuk s rozšíreným basovým prevedením.
     AKG zvuk pochádza z výkonných, 40 mm meničov dodávajúcich rozšírenú, výraznú basovú odozvu s minimálnym rušením z okolitého sveta vďaka ich odolnému dizajnu.

Slúchadlá na uši s uzavretým dizajnom náušníkov pre potlačenie okolitého hluku
     Odstránenie týchto externých zvukov, ktoré by ste radšej nechceli počuť, umožňuje prostredie bez rozptyľovania v ktorom sa môžete plne koncentrovať na akustiku, ktorú by ste radšej chceli počúvať – tak to má byť.
Dlhotrvajúce, pohodlné nosenie s pevným, ľahkým dizajnom
     Slúchadlá môžu znieť jedinečne, no ak nie sú pohodlné, nebudú sa dobre nosiť dlhší čas. Ľahučká stavba slúchadiel AKG Y50 a uzavretý dizajn náušníkov je určený na to, aby ste sa cítili príjemne – čo vám poskytuje zážitok z počúvania, ktorý sa dokonale vmestí do vášho náročného vkusu.

Odpojiteľný 1.2 m kábel so vstavaným diaľkovým ovládačom a mikrofónom s jedným tlačidlom pre kompletnú dostupnosť bez potreby použitia rúk
     Zostaňte pripojení pre prácu alebo pre hru, zatiaľ čo si vyberiete medzi uskutočňovaním hovoru alebo počúvaním obľúbenej melódie – a to všetko bez preskakovania. Kompatibilné s väčšinou smartfónov, riešia slúchadlá AKG Y50 váš životný štýl v pohybe, no vykonanie rozhodnutia o tom, čo budete robiť ďalej, nechávajú na vás.

3D-Axis sklápací mechanizmus a puzdro pre jednoduchú prepravu a uloženie
     Slúchadlá AKG Y50 podporia váš životný štýl v pohybe, vďaka možnosti ich úhľadného sklopenia pre bezpečné uloženie do kompaktného, ochranného puzdra. Tu budú v bezpečí v čase, keď ich nebudete používať – no sú pripravené vstúpiť do hry vždy, keď ich budete potrebovať vziať so sebou.

4 štýlové farebné prevedenia s dôrazom na šikovný, vkusný dizajn a označenie AKG
     Značka AKG je niečo, čo môžete nosiť s hrdosťou, keďže predstavuje to najlepšie v oblasti kvality zvuku s celkovým vyhlásením, ktoré jasne hovorí o vašom osobnom vkuse a štandardoch. Neexistuje dôvod, prečo by niečo, čo znie tak dobre nemalo dobre vyzerať – tak si zvoľte farbu a celkový vzhľad, ktorý najlepšie doplní váš osobný štýl.

 

 

Varianty produktu

AKG Y50 Black
Čierna verzia
79,90 € s DPH
AKG Y50 Red
Červená verzia
79,90 € s DPH
AKG Y50 Yellow
Žltá verzia
79,90 € s DPH

Kategórie

Tento produkt je zaradený do nasledujúcich kategórií:

Typ: AKG slúchadlá na uši so zdokonaleným basovým zvukom, moderným štýlom, pohodlným nosením a praktickým vstavaným diaľkovým ovládačom a mikrofónom
Systém: Dynamický
Dizajn: Uzavreté slúchadlá
Farba: Modrozelená, Žltá, Červená, Čierna
Frekvenčný rozsah: 16 Hz až 24 kHz
Citlivosť: 115 dB SPL/V
Vstupná impedancia: 32 ohmov
Maximálny výstupný výkon: 100 mW
Hmotnosť (bez kábla): 190 g
Kábel: 99.99% bezkyslíkový kábel, 1.2 m
Připojení: 3.5 mm koncovka, pevná pozlátená

 

Obsah balení : 

 

  • 1x pár AKG Y50 slúchadiel na uši
  • 1x odpojiteľný kábel s univerzálnym diaľkovým ovládačom a mikrofónom
  • 3.5 – 6.3 mm adaptér koncovky
  • Mäkké cestovné puzdro

See video


Ďalšie produkty z rovnakej kategórie