Infolinka (Po-Pi 10:00-18:00) : 02 210 210 20

Profesionálna technika pre DJs, producentov a hudobníkov

Vyhľadávanie produktov
 
Produkty
 
Prihlásenie
 
Navigácia

AKG Y16 Android Black

Kód: P15207

Stereo slúchadlá s diaľkovým ovládačom a mikrofónom

Na objednávku
Informujte sa
24,99 € s DPH
Odporúčaná cena: 27.99 €


Nechajte na AKG doručiť svoj charakteristický zvuk a funkčnosť mobilného využitia pre slúchadlá – poskytujúc to najlepšie zo všetkých smerov pre profesionálov na cestách.
AKG Y16A sú ďaleko od typickej kategórie slúchadiel. Tieto slúchadlá si držia rovnaké vysoké štandardy AKG vynikajúceho inžinierstva vo všetkých smeroch. Môžu byť malé a ľahučké – no napriek tomu sú skonštruované tak, aby spĺňali rovnaké AKG štandardy pre kvalitu zvuku, pohodlie, všestrannosť a základnú funkčnosť. Poďte sa započúvať. Uvedomte si, že môžete mať to najlepšie zo všetkého v príjemnom, univerzálnom, polo-otvorenom slúchadle, ktoré vám pomáha zachovať pripojenie ku všetkým obľúbeným zariadeniam – od iPhone® po iPod® a inými. Malé, no citlivé, AKG Y16A sú perfektným zvukovým riešením pre súčasný životný štýl na cesty – kompletné s rozšírenými funkciami pre okamžité ovládanie. Pokiaľ ide o AKG, vládne kvalita zvuku a súčasne pridaná funkčnosť sa postará o váš čas.

 

 • Slúchadlá vám poskytujú univerzálny, jedno tlačidlový mikrofón/diaľkový ovládač a ocenený charakteristický AKG zvuk.
 • Priateľské s prenosnosťou: ideálny spoločník pre mobilný zvuk pre takmer akékoľvek prenosné zariadenie, kompletné s vlastným jemným puzdrom na nosenie.
 • Atraktívny, ultra ľahký dizajn, dostupné v dvoch farebných prevedeniach (čierne a biele).
 • Maximalizované pohodlie pri nosení.

 

Slúchadlá do uší poskytujúce univerzálny, jedno-tlačidlový mikrofón/diaľkový ovládač a uznávaný charakteristický AKG zvuk.
Tieto ľahučké slúchadlá do uší dodávajú kvalitný zvuk, ktorý zďaleka prekonáva očakávania – súčasne s pridanou funkčnosťou, vám tieto slúchadlá umožňujú okamžite preskakovať medzi potrebami vášho smartfónu a vašimi obľúbenými hudobnými stopami. Počúvajte len to, čo chcete počúvať – spôsobom akým chcete počúvať, so súčasným využívaním vašich potrieb pre pripojenie.

 

Priateľské s prenosnosťou: ideálny spoločník pre mobilný zvuk pre takmer akékoľvek prenosné zariadenie, kompletné s vlastným jemným puzdrom na nosenie.
Bez ohľadu na to, ako cestujete alebo ktoré prenosné zariadenie ste si vybrali za spoločnosť, Y16A od AKG premieňa obyčajné počúvanie na celkový pôžitok pre životný štýl na cestách. Zastavte počúvanie hudby a uskutočnite hovor z vášho smartfónu, vďaka mikrofónu/diaľkovému ovládaču vstavanému v kábli. Slúchadlá sú kompletné s vlastným mäkkým puzdrom pre bezpečnú prepravu na dlhších výletoch. Čo ešte môžete vôbec potrebovať na udržanie kroku s požiadavkami vášho zaneprázdneného životného štýlu?

 

Atraktívny, ultra-ľahký dizajn s dostupnosťou v dvoch štýlových farebných prevedeniach (čierne a biele).
Tieto slúchadlá do uší malých rozmerov môžu byť zladené s vašim osobným vzhľadom a preferenciami. Len preto, že sú usilovne pracujúce, neznamená to, že nemôžu vyzerať dobre.

 

Maximalizované pohodlie pri nosení.
Pokiaľ ide o pohodlie, pohodlie pri nosení je najdôležitejšie a tieto slúchadlá do uší sú dodávané s presne pasujúcimi nástavcami do uší pre rozhodujúce slovo v oblasti nosenia a samotného vzhľadu. Sú tak ľahučké, že ich nebudete chcieť zložiť z uší.

 

Technické údaje:

 • Typ: Ultra-ľahké, otvorené slúchadlá do uší so zvukom štúdiovej kvality a vstavaným ovládačom hlasitosti
 • Systém: Dynamický
 • Dizajn: Polo-otvorené slúchadlá
 • Farba: Čierna a Biela
 • Frekvenčný rozsah: 17 Hz až 23 kHz
 • Citlivosť: 93 dB SPL/V
 • Vstupná impedancia: 32 ohmov
 • Maximálný vstupný výkon: 10 mW
 • Hmotnosť (bez kábla): 5 g
 • Kábel: 99.99% bezkyslíkový kábel, 1.2 m
 • Pripojenie: 3.5 mm koncovka, pevná pozlátená

Varianty produktu

AKG Y16 Android White

24,99 € s DPH

Kategórie

Tento produkt je zaradený do nasledujúcich kategórií:


Ďalšie produkty z rovnakej kategórie