Infolinka (Po-Pi 10:00-18:00) : 02 210 210 20

Profesionálna technika pre DJs, producentov a hudobníkov

Vyhľadávanie produktov
 
Produkty
 
Prihlásenie
 
Navigácia

Pro-Ject

Pro-Ject produkty sú výsledkom príkladnej spolupráce v rámci rýchlo sa zjednocujúcej Európy. Vo výrobnom závode Pro-Ject v meste Litovel, ktoré sa nachádza východne od Prahy, sa gramofóny navrhujú a vyrábajú už viac ako 50 rokov. Je to jeden z najvyspelejších výrobcov jemnej mechaniky v krajine.

Spoločnosť Pro-Ject Audio Systems, so sídlom vo Viedni, vyvíja jednoduché, výlučne funkcionalistické výrobky bez akejkoľvek zbytočnej komplikovanosti, ktoré v dnešnej záplave spotrebných hifi produktov tak veľmi chýbali. Pre realizáciu svojich projektov si vybrala práve závod v Litovli.

Pro-Ject Audio Systems je v súčasnosti jeden z popredných svetových dodávateľov prehrávačov gramoplatní, a vďaka šírke svojho sortimentu je schopný uspokojiť požiadavky širokej klientely v rôznych cenových kategóriách. V mnohých krajinách sveta sa zákazníci môžu plne spoľahnúť na kompetentné služby a podporu Pro-Ject distribútorov ktorí sú v oblasti reprodukcie analógových platní doma. Pro-Ject výrobky ďaleko predčia vaše očakávania od príslušnej cenovej kategórie. Jednoducho sa obsluhujú, sú nenáročné na údržbu a budú Vám spoľahlivo slúžiť po celý život. Navyše za svoje peniaze dostanete oveľa viac ako ste čakali.

 


Všetky produkty Pro-Ject


 • Skladom u dodávateľa
  U vás do 3 dní

  25 € s DPH

  Pro-Ject VC-S Brush

  Kód tovaru: P12672

  Náhradní roztírací kartáč z kozích štětin k Pro-ject Vinyl Cleaner VC-S


  Viac informácii