Infolinka (Po-Pi 10:00-18:00) : 02 210 210 20

Profesionálna technika pre DJs, producentov a hudobníkov

Vyhľadávanie produktov
 
Produkty
 
Prihlásenie
 
Navigácia

Moog


Všetky produkty Moog


 • Skladom u dodávateľa
  U vás do 7 dní

  1049 € s DPH

  Moog Little Phatty II - Stage

  Kód tovaru: MOOG-LPIIStage

  Po velmi úspěšné předchozí verzi syntezátoru je uveden na trh inovovaný model II. Jedná se znovu o malý, monofonní analogový syntezátor. Tak jako je u této firmy zvykem provedení a design je netradiční, se zvednutou ovládací částí, což je shodné s první verzí, ale nyní v černém. Technická část je tvořena 2 oscilátory, žebříčkovým filtrem patentovaným firmou Moog a RAC - přímé ovládáním analogových částí.


  Viac informácii
 • Skladom u dodávateľa
  U vás do 7 dní

  409 € s DPH

  Moog Etherwave Plus

  Kód tovaru: MOOG-Etherwave

  Jeden z najstarších elektronických hudebních nástrojov. Hlasitosť a ladenie sa určuje polohou paží okolo dvoch antén. Fyzikálne je to založené na ovplivňovaní frekvencie oscilátora kapacitou ľudského tela.


  Viac informácii
 • Skladom u dodávateľa
  U vás do 7 dní

  1080 € s DPH

  Moog Little Phatty Stage II

  Kód tovaru: MOOG-LPSII

  Po veľmi úspešnej predchádzajúcej verzii syntezátora je uvedený na trh inovovaný model II. Jedná sa znovu o malý, monofonny analógový syntezátor. Tak ako je u tejto firmy zvykom prevedenie a design je netradičný, so zdvihnutou ovládacou časťou, čo je zhodné s prvou verziou, ale teraz v čiernom. Technická časť je tvorená 2 oscilátormi, rebríkovým filtrom patentovaným firmou Moog a RAC - priame ovládanie analógových častí.


  Viac informácii