Infolinka (Po-Pi 10:00-18:00) : 02 210 210 20

Profesionálna technika pre DJs, producentov a hudobníkov

Vyhľadávanie produktov
 
Produkty
 
Prihlásenie
 
Navigácia

Beyerdynamic

 

Spoločnosť Beyerdynamic sídli od roku 1948 v meste Heilbronn. Jej prvým pôsobiskom bola bývalá dôstojnícka jedáleň na Bismarckstrasse. Prosperujúca spoločnosť skoro potrebovala nové a rozsiahlejšie priestory. V roku 1960 sa sťahuje do nových budov na Theresienstrasse, kde ju nájdeme i dnes. Zamestnáva okolo 260 pracovníkov.
 
Okrem slúchadiel a mikrofónov sa spoločnosť od roku 1962 venuje i vývoju bezdrôtových mikrofónnych systémov. Svoje aktivity sústredila hlavne na túto oblasť a vyvinula najnovšie technológie, prispievajúce k vyššej spoľahlivosti a kvalite bezdrôtového prenosu. V roku 1998 bol spoločnosťou Beyerdynamic uvedený na trh prvý bezdrôtový konferenčný systém MCW, ktorý sa na konferenciách, jednaniach a zhromaždeniach stal doma i v zahraničí veľmi populárnym.
 
V digitálnej oblasti uskutočnila spoločnosť Beyerdynamic významný krok v roku 1996, kedy predstavila prvý digitálny štúdiový mikrofón. O rok neskôr bol predstavený konferenčný systém MCW s digitálnym riadením, ktorý bol v roku 2001 nahradený plne digitálnym bezdrôtovým konferenčným systémom MCW-D s digitálnym prenosom dát.
 
Beyerdynamic dnes patrí medzi hlavných predstaviteľov audio priemyslu. Výrobky Beyerdynamic sa používajú v štúdiách, na koncertoch, v rozhlasovom a televíznom vysielaní, v divadlách, muzikálových produkciách, konferenciách a mnohých ďalších aplikáciách po celom svete.
 
Dcérske spoločnosti sídliace v Anglicku, vo Francúzsku, v USA a niekoľko firemných zastúpení v Európe a zámorí zabezpečuje rozsiahly zákaznícky servis.

Všetky produkty Beyerdynamic